Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Sedmerovec.

Kúpele v regióneVytlačiť
 

kupele_v_regione-2017-2018 kopie.jpg

 

 

Projekt „ Kúpele v regióne “ štartuje svoj 6. ročník

 

Obyvatelia miest a obcí zapojených do projektu „Kúpele v regióne“ môžu využívať atraktívne zľavy na produkty Kúpeľov Trenčianske Teplice.

6. ročník akcie potrvá od 1. do 20. decembra 2017 a od 2. januára do 28. februára 2018.

"Projekt „Kúpele v regióne“ dáva možnosť obyvateľom trenčianskeho regiónu urobiť niečo pre svoje zdravie a zdravý životný štýl.      
 

Aj obec Sedmerovec je zapojená do projektu a občania Sedmerovca môžu využívať rôzne výhody. Návštevníci budú v termíne trvania projektu môcť využiť zľavu až 50%  na vstupy do všetkých termálnych bazénov a 30% na vstupy do bazéna Grand. Zľavu v termálnych bazénoch môžu využiť len osoby staršie ako 18 rokov. V prípade záujmu o zvýhodnené vstupy platí podmienka preukázania sa občianskym preukazom s trvalým pobytom v obci Sedmerovec.


 
 

Informacie

PONUKA PRÁCEVytlačiť
 

Plagat_A3 telekom zm.jpgenics_letak A5_14_7_2017.jpgSpolocnost Enics Slovakia sro v Novej Dubnici hľadá nových zamestnancov na rôzne pozície vo výrobnom procese a poskytuje náborový bonus až 500 EUR a k tomu mnoho ďalších benefitov ako napríklad   ubytovanie, alebo príspevok na dopravu, dochádzkový bonus 200 €, firemné večierky, kariérny rast, príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce , atď.  Kandidáti s elektrotechnickým vzdelaním , bez elektrotechnického vzdelania, absolventi ale aj všetci ktorí majú záujem pracovať v 1- 4 zmennej prevádzke , kontaktujte personálne oddelenie  a dohodnite si osobné stretnutie na telefónnom čísle: 0905 160 060.


 
 

dnes je: 22.2.2018

meniny má: Etela

Počasie v Sedmerovci

Ako sa Vám stránka páči?
 
 
60%

 
 
 
5%

 
 
 
35%

 
Počet hlasujúcich: 156
webygroup
ÚvodÚvodná stránka