Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oznámenia občanom

Oznamy

VEĽKOOBJEMOVÝ ZBER KOMUNÁLNEHO ODPADUVytlačiť
 

odpad objemovy.jpg

Oznamujeme občanom, že dňa 23.10.2019, to je zajtra, od 15,30 hod. do 17,30 hod. bude uložený veľkoobjemový kontajner  v dvore starej školy.

Do kontajneru môžu byť vhodené zrkadlá, sklobetónové kocky, porcelánové predmety, koberce, matrace, váľandy, stoličky a iné predmety, ktoré sa nezmestia do Vašich odpadových košov pri domoch.

Do kontajnera sa nesmú vhadzovať pneumatiky, farby, položky ktoré sa zberajú v separovanom odpade a látky, ktoré sú zaradené ako nebezpečný odpad.

Ak bude kontajner zaplnený, prosím Vás, aby ste už nenosili odpad, a neukladali ho v priestore dvora. Ak bude treba objedná sa ďalší kontajner.


 
 

Burza bez peňazíVytlačiť
 

Burza_2019_obrazok.png

Farnosť Pruské Vás pozýva na “BURZU BEZ PEŇAZÍ”, ktorá bude už počas najbližšieho víkendu v Pastoračnom centre na fare v Pruskom. 

Ak máte doma detské oblečenie, knižky, hračky, športové potreby, jednoducho čokoľvek, čo je vám ľúto vyhodiť, môžete tieto veci priniesť v piatok, 04. 10. 2019 od 09:00 do 17:00 hod., kedy bude prebiehať  zber darovaných vecí. Je dôležité, aby všetky veci, ktoré prinesiete, boli čisté a funkčné.

Burza, kde si veci môžete vybrať, sa uskutoční v sobotu, 05. 10. 2019 v čase od 09:00 do 17:00 hod. v telocvični Pastoračného centra v Pruskom.


 
 

Výkup papieraVytlačiť
 

papier zber.jpg

Dňa 1. októbra 2019, t.j. v utorok sa uskutoční výkup papiera zámenou za toaletný papier alebo hygienické utierky v čase od 17,30 do 17,50 hod. pred obecným úradom v Sedmerovci.

Vykupujú sa noviny, časopisy, letáky a knihy bez tvrdých obalov. Papier treba zviazať do balíkov nie do kartónu ani v igelitkách.


 
 

Môžeme platiť daneVytlačiť
 

euro.jpgOznamujeme občanom a daňovníkom obce Sedmerovec, že od pondelka, 13. mája 2019 sa môžu platiť dane z nehnuteľnosti, platba za vodu a poplatky za vývoz komunálneho odpadu.


 
 

Udržujme čistotu obce !!!Vytlačiť
 

Upozorňujeme občanov, ktorí znečisťujú miestne komunikácie, blatom opadávajúcim z kolies traktorov, aut, štvorkoliek a motoriek, aby si pri výjazdoch z rolí a poľných ciest očistili svoje kolesá a v prípade znečistenia komunikácie zabezpečili jej očistenie.

Urobme preto všetko, aby to nevyzeralo ako v sobotu 4.5.2019 o 13,00 hod.Upozorňujeme občanov kopie.jpg


 
 

RADY SENIOROMVytlačiť
 

rady seniorom2 kopie.jpg


 
 

Otvárcie hodiny zberného hniezdaVytlačiť
 

odpad-trideny.jpgVážení občania,

Na základe rozhodnutia Obecného zastupiteľstva obce Sedmerovec, oznamujeme občanom, že zberné hniezdo v priestoroch starej školy bude otvorené pravidelne vždy v sobotu v párnom týždni, v čase od 10.00 do 12,00 hod.

V tomto čase je možné priniesť len plasty vo vreciach, elektroodpad alebo staré železo.

Mimo tohto času bude dvor zatvorený.

elektroodpad 2.jpgRobme všetko pre to, aby naša obec bola čistá.


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Počasie v Sedmerovci

webygroup
ÚvodÚvodná stránka